Новини

16 листопада 2023 року  в нашій школі  відбулася творча зустріч з Іваном Михайловичем Андрусяком – сучасним дитячим письменником, поетом, прозаїком, літературним критиком та перекладачем.

На захід завітали учні 1 – 4 класів.

Письменник  розповів дітям про своє дитинство, свій перший твір, ділився враженнями та переживаннями.

Для дітей він добре знайомий як автор книг:

• «М’яке і пухнасте»
  • «Стефа і її Чакалка»
  • «Звіряча абетка»
  • «Зайчикова книжечка»
  • «Хто боїться Зайчиків»
  • «Сорокопуди, або Як Ліза і Стефа втекли з дому»
  • «Кабан дикий – хвіст великий»
  • «Дядько Барбатко сміється», які вони із задоволенням читають.

Учасники заходу із захопленням спілкувалися з автором, брали участь у  фотосесіях, а також познайомилися з новими творами.

Зустріч дітей з паном Іваном була щирою і неймовірно емоційною. Маленьким слухачам сподобалися  чудові твори автора, адже написані вони саме для них.

Головною метою заходу було не тільки знайомство учнів з творчістю письменника, а й залучення їх до читання та розуміння його творів.

Сподіваємось, що зустріч з Іваном Андрусяком залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.