Новини

02.05.2024 р. (четвер) відбувся  І (районний) етап міських змагань руху юних  рятувальників-пожежних серед команд закладів загальної середньої освіти Солом’янського району.

Метою таких змагань є навчання підростаючого покоління правил безпечної поведінки, навичок діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях.

Команда 10 класу учнів нашої школи також взяла участь у змаганнях, під час проведення яких учасники  гасили умовну пожежу, одягали на швидкість спорядження, відповідали  на теоретичні запитання з основ домедичної  підготовки тощо.

Шкільна команда  гідно виступила, під час змагань отримала задоволення, здобула необхідні навички та вміння  для застосування в майбутньому.